News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

IV SDI - sezon wiosna 2002 - wyniki

I Eliminacja SDI (awans: 4 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Julen VicenteBedrageri116 
2. Mark UlatssonTSK Walenie113 
3. Mark VinthundLegendarna93 
4. Tamas NyirfanokLegendarna91 
5. Peter CzeneTSK Walenie89 
6. Sebstis HoinovicLegendarna75 
7. Mario KassiniTSK Walenie71 
8. Titi SayanBedrageri62 
9. Patrick UlatssonTSK Walenie60 
10. Dirck van der EerckLegendarna60 
11. Hans van der FroogBedrageri55 
12. Mikołajeku HofmanescuLegendarna45 
13. Per KolofssonBedrageri38 

 

II Eliminacja SDI (awans: 4 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Honza MlynkovyVakevatarna122 [25,16,25,20,18,18]
2. Tommy JonssonEastogarna103 [16,25,11,14,25,12]
3. Ales VacatbaumEastogarna93 [13,13,18,16,20,13]
4. Michal HolubTSK Walenie90 [9,9,16,25,11,20]
5. Pol PolssonVildpiggarna89 [20,14,9,18,14,14]
6. Elvis StojkoVildpiggarna84 [6,18,6,13,16,25]
7. Mohammed el DoypaVildpiggarna80 [18,20,20,8,8,6]
8. Mały ChoiTSK Walenie67 [8,11,14,12,13,9]
9. Toni UchylakTSK Walenie65 [14,8,12,9,6,16]
10. Lukas ove BlujsenVildpiggarna60 [12,12,8,11,9,8]
11. Zbotschislav SylvanoffTSK Walenie56 [7,7,13,6,12,11]
12. Dr. Oetker-45 [11,6,7,7,7,7]

 

III Eliminacja SDI (awans: 4 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Chrstis GooreanuVakevatarna117 [12,14,25,25,16,25]
2. Exeter JohnsBedrageri94 [16,16,9,16,25,12]
3. Michael SzczepannsEastogarna93 [20,20,14,13,13,13]
4. Hans PiotronsenVildpiggarna91 [9,25,20,9,14,14]
5. Tobias KasanicEastogarna89 
6. Yoshiharu Kubo-85 
7. Chris SimonBedrageri75 
8.  Noval-73 
9. Luc LarsenEastogarna67 
10. Adam SventssonBedrageri56 
11. Abel SaloBedrageri52 
12.  Koniuszko-41 
13.  Gomez-32 
14. Tony SopranoVildpiggarna14 

 

Finał SDI

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Michael SzczepannsEastogarna95 [16,14,9,18,25,13]
2. Honza MlynkovyVakevatarna81 [25,25,2,9,12,8]
3. Julen VicenteBedrageri79 [12,6,16,13,16,16]
4. S. G. da Silva SunnyBAKK76 [6,18,14,7,6,25]
5. Mark UlatssonTSK Walenie76 [4,7,12,25,14,14]
6. Exeter JohnsBedrageri75 [14,11,18,11,9,12]
7. Michal HolubTSK Walenie74 [20,16,7,4,18,9]
8. Tomas van GelisLegendarna73 [7,12,8,6,20,20]
9. Chrstis GooreanuVakevatarna63 [13,1,20,12,11,6]
10. Hans PiotronsenVildpiggarna62 [11,20,3,16,8,4]
11. Tommy JonssonEastogarna58 [18,3,1,20,13,3]
12. Mark VinthundLegendarna50 [1,13,11,14,4,7]
13. Ales VacatbaumEastogarna45 [2,8,13,8,3,11]
14. Alexei KocurovLegendarna40 [3,4,6,3,7,18]
15. Tamas NyirfanokLegendarna37 [8,2,25,2,-,-]
16. Ahmed MarmarBAKK27 [9,9,4,1,2,2]