News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

IX edycja MTP - sezon wiosna 2005 - wyniki

I Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

49[8,6,8,8,10,6,3]
  Tony Soprano8.76 
  Per Kvadrat7.81 
2.Vildpiggarna

45[6,10,3,2,6,8,10]
  Chris Vialisen5.78 
  Gall Anonim9.27 
  Alex Lambert8.48 
3.Ormo

41[4,3,4,6,8,10,6]
  Charles Max8.10 
  Milos Muzal7.90 
4.Kalos Kagatos

35+3[3,4,10,4,4,2,8]
   MJ8.00 
   Swistaks6.67 
5.JPSB Elitte Club

35+2[10,8,6,3,3,3,2]
  Chris Payne7.14 
  Lee Broken7.43 
6.Karton

26[2,2,2,10,2,4,4]
   Rucinsson7.34 
  Roar Radensen5.05 

 

II Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

64[8,8,10,8,10,10,10]
  Mario Kassini10.14 
  Peter Czene8.57 
2.Karton

50[10,6,8,4,6,8,8]
  Jesper Kristiansen8.67 
  Ronnie Jawersen8.00 
3.Eastogarna

37[4,3,2,10,8,4,6]
  Szymonus Ryniakus7.07 
  Matiazos Matizos7.81 
4.Cavalieri

32[3,10,4,6,2,3,4]
  Xavier Romario8.48 
  Senior Seniorovski6.19 
5.Rayasarna

28[2,4,6,3,4,6,3]
  Ales Vacatbaum8.91 
  Ismail Kadare4.76 
6.Młode Wilki

20[6,2,3,2,3,2,2]
   Sent6.86 
  Bastian Sanders5.30 

 

III Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

58[10,10,8,10,10,6,4]
  Exeter Johns junior9.43 
  Dean AlkajosNS 
  Exeter Johns9.30 
2.Meuarna

47[8,4,3,8,8,10,6]
  Olaf Kalonsen8.57 
  Mikael Rojsson9.40 
3.TSK Walenie

44[3,8,6,6,3,8,10]
   Pecet7.71 
  Mark Petersen9.05 
4.Cavalieri

34[6,3,4,4,6,3,8]
  Lolaors Thiess8.38 
  Lukai Wlodaricko7.52 
5.Kalos Kagatos

34[4,6,10,3,4,4,3]
   Jaca8.00 
  Juan Karl-Itos7.71 

 

IV Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Ormo

54[8,8,10,10,4,8,6]
  Jaroslav Mean8.76 
  Slavo Heat8.38 
2.Cavalieri

51[10,2,8,3,10,10,8]
  Dave Skull7.52 
  Radoslav Keedar8.95 
3.Meuarna

46[6,6,4,6,8,6,10]
  Chris Czekajnen7.52 
  Cuba Fidelsson8.86 
4.Elitarna

38[4,10,3,8,6,4,3]
  Hoy Chang-Liu6.48 
  Craig Woitson8.67 
5.JPSB Elitte Club

27[3,4,6,4,3,3,4]
  Fred Yozayan7.14 
  Ryan Johansson7.52 
6.Kalos Kagatos

15[2,3,2,2,2,2,2]
  Father Reedzyk7.05 
   StevenssonNS 
  Grigorij Orkan5.67 

 

V Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Legendarna

56[6,8,4,10,10,10,8]
  Mark Vinthund8.38 
  Mohammed el Doypa9.67 
2.Meuarna

48[10,10,6,3,8,8,3]
  Rafael Rojsson9.56 
  Vladimir Kishev7.22 
  Mateo Abramov5.60 
3.TSK Walenie

39[8,4,3,4,4,6,10]
  Mikael Dudi7.64 
  Mietek Żul8.47 
4.Eastogarna

36[2,3,10,6,6,3,6]
  Tommy Jonsson7.56 
  Andreas Roddick6.72 
  Mario Goobe7.67 
5.Avesta

32[4,2,8,8,2,4,4]
  Mark Solbakken7.37 
  7th Himmel7.71 
6.Desperados

20[3,6,2,2,3,2,2]
  Antonio Banderas6.76 
  Lucky Luck5.14 

 

VI Eliminacja (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Eastogarna

52[6,10,6,6,4,10,10]
  Pavel Rossicky7.71 
  Tang Sao Peng8.18 
2.Elitarna

51[10,6,10,8,8,6,3]
  Pol Polsson8.95 
  Yoshiharu Kubo7.63 
3.Vildpiggarna

50[8,4,8,10,10,4,6]
  Ryan Sullivan9.12 
  Bob Blox8.19 
4.Karton II

30[1,2,3,2,6,8,8]
  Piter Piucha5.68 
  Ondrej Demovsky6.38 
5.Gandzia Green Power

24[4,3,4,4,3,2,4]
   Lukas5.05 
  Kim Kaminsiu7.35 
6.Rayasarna

18[2,8,1,1,1,3,2]
  Mariano Italiano6.08 
  Heavy Metal6.05 
7.Desperados

13[3,1,2,3,2,1,1]
  Hendry Banderas4.10 
  Fernando Torres4.10 

 

VII Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Karton

58[10,10,8,6,8,8,8]
  Jako Lemonsky8.86 
  Jiri Agatek8.76 
2.Ormo

52[4,6,10,2,10,10,10]
  Lukas Deks8.10 
  Kim Lee8.57 
3.Avesta

38[6,8,4,10,3,3,4]
  Arne Arrisson7.29 
  Rafaello Sutensson7.62 
4.Gandzia Green Power

35[8,3,3,8,6,4,3]
  Matias Kikos6.19 
  Christofer Studzin8.10 
5.Karton II

33[3,4,6,4,4,6,6]
  Joel Vardensson6.48 
  Pablo Werter8.67 
6.Młode Wilki

15[2,2,2,3,2,2,2]
  Jim Tacey8.67 

 

I Półfinał MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Cavalieri

49[2,10,8,10,10,6,3]
  Dave Skull6.76 
  Radoslav Keedar9.33 
2.Elitarna

48[8,8,4,4,4,10,10]
  Pol Polsson7.14 
  Yoshiharu Kubo8.19 
3.Eastogarna

45[10,6,10,6,2,3,8]
  Pavel Rossicky7.79 
  Tang Sao Peng7.80 
  Chrstis Gooreanu4.00 
4.Meuarna

36[6,4,2,8,6,4,6]
  Cuba Fidelsson5.52 
  Chris Czekajnen7.71 
5.Ormo

28[4,1,3,2,8,8,2]
  Lukas Deks6.10 
  Kim Lee6.57 
6.Avesta

20[1,2,6,3,3,1,4]
  Rafaello Sutensson6.19 
  Arne Arrisson6.48 
7.TSK Walenie

12[3,3,1,1,1,2,1]
  Mikael Dudi4.28 
  Mietek Żul5.33 

 

II Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Meuarna

49[10,6,3,6,4,10,10]
  Rafael Rojsson8.76 
  Vladimir Kishev8.10 
2.Vildpiggarna

48[6,10,4,8,10,6,4]
  Chris Vialisen8.00 
  Gall Anonim7.23 
  Alex Lambert9.04 
3.Ormo

44[4,3,10,10,3,8,6]
  Charles Max7.71 
  Milos Muzal7.71 
4.TSK Walenie

41[8,4,8,3,6,4,8]
   Pecet6.67 
  Mark Petersen7.33 
5.Legendarna

35[3,8,6,4,8,3,3]
  Mark Vinthund6.86 
  Mohammed el Doypa7.33 
6.Vildpiggarna

12[2,1,2,1,2,2,2]
  Bob BloxNS 
  Ryan Sullivan7.24 
7.Vakevatarna

8[1,2,1,2,1,1,-]
  Exeter JohnsNS 
  Exeter Johns junior7.27 

 

III Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

51[8,3,8,4,8,10,10]
  Mario Kassini8.57 
  Peter Czene8.86 
2.Vakevatarna

46[10,10,10,8,4,4,-]
  Tony Soprano9.22 
  Per Kvadrat7.22 
3.Meuarna

39[2,8,1,10,6,6,6]
  Olaf Kalonsen7.43 
  Mikael Rojsson6.76 
4.Karton

36[6,4,2,6,2,8,8]
  Jesper Kristiansen7.71 
  Ronnie Jawersen6.19 
5.Ormo

30[3,6,3,2,10,3,3]
  Slavo Heat6.42 
  Jaroslav Mean5.68 
6.Karton

23[4,2,6,3,3,1,4]
  Jako Lemonsky7.29 
  Jiri Agatek6.48 
7.Eastogarna

10[1,1,4,1,1,2,-]
  Szymonus Ryniakus4.33 
  Matiazos Matizos5.33 

 

Finał MTP

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

55[8,6,10,10,10,8,3]
  Mario Kassini8.76 
  Peter Czene7.81 
2.Vildpiggarna

44[2,2,8,8,8,10,6]
  Gall Anonim8.57 
  Chris Vialisen6.48 
  Alex LambertNS 
3.Cavalieri

35[6,4,1,4,6,4,10]
  Dave Skull6.48 
  Radoslav Keedar7.14 
4.Eastogarna

33[4,3,6,2,4,6,8]
  Pavel Rossicky6.19 
  Tang Sao Peng7.14 
  Chrstis GooreanuNS 
5.Vakevatarna

30[3,8,3,6,3,3,4]
  Tony Soprano6.76 
  Per KvadratNS 
  Lionel van Praag6.86 
6.Elitarna

22[10,1,4,1,2,2,2]
  Pol Polsson6.19 
  Yoshiharu KuboNS 
  Tobias Kasanic6.00 
7.Meuarna

19[1,10,2,3,1,1,1]
  Rafael Rojsson5.24 
  Vladimir Kishev4.57