News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

IMT - sezon wiosna 2019 - wyniki

I Eliminacja IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Fred YozayanKalos Kagatos62 
2. Adi KingMonsters50 
3. Craig WoitsonBomba49 
4. Pavel RossickyEastogarna44 
5. Alex LambertVakevatarna43 
6. Mark PetersenEastogarna42 
7. Pablo WerterBomba39 
8. Mass McClinicVakevatarna33 
9. Arne ArrissonTASK Prawoskrętni31 
10. Jewgienij OkulenssonTASK Prawoskrętni29 
11.  CycuTASK Prawoskrętni16 
12.  KoperssonTASK Prawoskrętni0 

 

II Eliminacja IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Maciej MajsterekBomba57 
2. Billy DebilssonEastogarna48 
3. Baron von NogajKalos Kagatos44 
4.  DymekMonsters40 
5. Per CrumpssonVakevatarna36 
6. Igor KudlahnyjRebels Team Grudziądz36 
7. Tommy JonssonEastogarna36 
8.  Jaca.Rebels Team Grudziądz35+3 
9. Henrik PytonsenMeuarna35+2 
10.  StevenssonKalos Kagatos31 
11.  ChudsonRebels Team Grudziądz27 
12. Martin DuddenssonRebels Team Grudziądz20 
13.  -0 

 

III Eliminacja IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Tony SopranoVakevatarna66 
2. Jako LemonskyBomba53 
3. Tyrion LannisterKalos Kagatos49 
4. Mati SutenssonMonsters39 
5.  LiglandMonsters38 
6. Patryk SutenssonMonsters36 
7. Mario GoobeEastogarna35 
8. Father ReedzykKalos Kagatos35 
9.  AdiMeuarna31 
10. Gall AnonimVakevatarna22 
11. Zico Mikkel NielsenMeuarna20 
12.  Bolsson-14 

 

IV Eliminacja IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Michal HolubEastogarna56 
2.  PiterEastogarna49 
3. Mohammed el DoypaMeuarna48 
4. Mika KalkulatorTASK Prawoskrętni43 
5. Radeon KingMonsters43 
6. Yoshiharu KuboEastogarna41 
7. Vytautas KunigaikstisTASK Prawoskrętni41 
8. Cuba FidelssonMeuarna39 
9. Kim LeeMeuarna34 
10.  WitojKalos Kagatos22 
11. Bart Msakauskas-14 
12. Alexandra Toniekabaret-7 

 

I Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertVakevatarna59 
2. Mati SutenssonMonsters51 
3. Jako LemonskyBomba51 
4. Patryk SutenssonMonsters50 
5. Mark PetersenEastogarna50 
6. Adi KingMonsters49 
7. Michal HolubEastogarna47 
8.  Jaca.Rebels Team Grudziądz45 
9. Father ReedzykKalos Kagatos44 
10. Tommy JonssonEastogarna44 
11. Radeon KingMonsters42 
12. Pablo WerterBomba38 
13. Igor KudlahnyjRebels Team Grudziądz37 
14. Henrik PytonsenMeuarna32 
15.  CycuTASK Prawoskrętni16 
16.  AdiMeuarna0 

 

II Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Tony SopranoVakevatarna57 
2. Billy DebilssonEastogarna55 
3. Yoshiharu KuboEastogarna54 
4. Kim LeeMeuarna54 
5. Per CrumpssonVakevatarna53 
6. Baron von NogajKalos Kagatos50 
7. Maciej MajsterekBomba46 
8. Mario GoobeEastogarna45 
9. Fred YozayanKalos Kagatos44 
10. Craig WoitsonBomba41 
11.  LiglandMonsters40 
12.  StevenssonKalos Kagatos31 
13. Mohammed el DoypaMeuarna31 
14. Mika KalkulatorTASK Prawoskrętni30 
15. Mass McClinicVakevatarna24 
16.  DymekMonsters0 

 

Finał IMT

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Tony SopranoVakevatarna63 
2. Alex LambertVakevatarna59 
3. Yoshiharu KuboEastogarna47 
4. Maciej MajsterekBomba46 
5. Baron von NogajKalos Kagatos45 
6. Adi KingMonsters45 
7. Mati SutenssonMonsters42 
8. Mario GoobeEastogarna39 
9. Jako LemonskyBomba39 
10.  Jaca.Rebels Team Grudziądz38 
11. Billy DebilssonEastogarna36 
12. Kim LeeMeuarna34 
13. Michal HolubEastogarna34 
14. Per CrumpssonVakevatarna32 
15. Mark PetersenEastogarna29 
16. Patryk SutenssonMonsters27