News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

IMT - sezon wiosna/lato 2017 - wyniki

I Eliminacja IMT (awans: 9 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Cuba FidelssonMeuarna58 
2. Mikael KempessonSharkgarna56 
3. Tyrion LannisterKalos Kagatos55 
4. Xavier RomarioClub Line Fisherman51 
5. Father ReedzykKalos Kagatos48 
6. Mika KalkulatorMeuarna47 
7. Jacob BorsukovskyBomba 2.047 
8. Tomas BudziakBomba47 
9. Zawisza CzarnyPirates46 
10. Tony HawkMeuarna43 
11.  LiglandTASK Prawoskrętni37 
12. Darcy JagoosBomba 2.034 
13. Mass McClinicTASK Prawoskrętni29 
14. Father BrotherClub Line Fisherman29 
15. Szuszu FilipsenTASK Prawoskrętni28 
16. Z. Woody-0 

 

II Eliminacja IMT (awans: 9 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Patryk SutenssonSharkgarna56 
2. Tomas SzwagierikBomba 2.054 
3. Jako LemonskyBomba53 
4. Billy DebilssonSharkgarna52 
5. Per CrumpssonVakevatarna48 
6. Adi KingClub Line Fisherman46 
7. Fred YozayanKalos Kagatos46 
8. Radeon KingPirates43 
9. Martik KelavTASK Prawoskrętni42+3 
10. Jerome ZarembssonTASK Prawoskrętni42+W 
11.  KokosTASK Prawoskrętni40 
12. Andreas RoddickVakevatarna39 
13. Rafaello SutenssonSharkgarna38 
14.  MaćkoClub Line Fisherman26 
15. Luc Larsen-18 
16.  Sebinio-12 

 

III Eliminacja IMT (awans: 9 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Mario GoobePirates61 
2.  PiterPirates60 
3. Mohammed el DoypaMeuarna55 
4.  DymekPirates52 
5.  CzajunKalos Kagatos50 
6. Craig WoitsonBomba49 
7. Mati SutenssonSharkgarna49 
8.  StevenssonMeuarna48 
9. Baron von NogajTASK Prawoskrętni41 
10. Jesper KristiansenBomba 2.039 
11. Mark PetersenPirates37 
12.  FeliksonBomba 2.035 
13. Jewgienij OkulenssonSharkgarna24 
14. Donald Dżej TrumpssonVakevatarna22 
15. Paolo Delia-18 
16.  MulkovskyBomba 2.015 

 

I Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Jako LemonskyBomba58 
2. Tony HawkMeuarna58 
3. Patryk SutenssonSharkgarna55 
4. Fred YozayanKalos Kagatos49 
5. Billy DebilssonSharkgarna47 
6.  RafaelloKalos Kagatos47 
7. Radeon KingPirates40 
8. Cuba FidelssonMeuarna39 
9. Adi KingClub Line Fisherman37 
10. Kim LeeMeuarna36+3 
11.  LiglandTASK Prawoskrętni36+2 
12. Tomas SzwagierikBomba 2.035 
13. Jacob BorsukovskyBomba 2.033 
14. Mika KalkulatorMeuarna31 
15. Jesper KristiansenBomba 2.030 
16.  DymekPirates24 

 

II Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertBomba69 
2.  PiterPirates55 
3.  CzajunKalos Kagatos53 
4. Craig WoitsonBomba52 
5. Tyrion LannisterKalos Kagatos50 
6. Matthew MasPirates44 
7. Jerome ZarembssonTASK Prawoskrętni44 
8. Per CrumpssonVakevatarna39 
9. Zawisza CzarnyPirates36 
10. Mark PetersenPirates35+3 
11. Baron von NogajTASK Prawoskrętni35+2 
12. Rafaello SutenssonSharkgarna34 
13. Mati SutenssonSharkgarna30 
14.  KokosTASK Prawoskrętni28 
15.  FeliksonBomba 2.028 
16. Mohammed el DoypaMeuarna22 

 

Finał IMT

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertBomba62 
2. Matthew MasPirates58 
3. Craig WoitsonBomba50+3 
4. Jako LemonskyBomba50+2 
5. Patryk SutenssonSharkgarna46 
6. Fred YozayanKalos Kagatos43 
7. Cuba FidelssonMeuarna43 
8. Tyrion LannisterKalos Kagatos42 
9. Jerome ZarembssonTASK Prawoskrętni41 
10. Kim LeeMeuarna37 
11. Tony HawkMeuarna36 
12.  PiterPirates35 
13.  RafaelloKalos Kagatos32 
14. Billy DebilssonSharkgarna29 
15.  CzajunKalos Kagatos26 
16. Adi KingClub Line Fisherman25