News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

IMT - sezon wiosna 2016 - wyniki

I Ćwierćfinał IMT (awans: 10 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertBomba59 
2. Patryk SutenssonSharkgarna58 
3. Yoshiharu KuboVeastogarna57 
4. Jako LemonskyBomba50 
5. Father ReedzykKalos Kagatos45 
6. Craig WoitsonBomba44 
7.  PiątalssonMeuarna43 
8. Cuba FidelssonMeuarna43 
9. Tyrion LannisterKalos Kagatos42 
10. Jerome ZarembssonTASK Prawoskrętni37+3 
11. Rafaello SutenssonSharkgarna37+2 
12.  CzajunTASK Prawoskrętni36 
13. Kim LeeMeuarna35 
14. Darcy JagoosPirates26 
15.  Bes'casq'-24 
16. Mass McClinicTASK Prawoskrętni18 

 

II Ćwierćfinał IMT (awans: 10 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Mario GoobeVeastogarna67 
2. Michal HolubVeastogarna57 
3. Maciej MajsterekKS Tęcza47 
4. Dave SkullVeastogarna46 
5. Radoslav KeedarKalos Kagatos46 
6.  PiterKalos Kagatos43 
7. Chris HarryPirates42 
8. Adi KingPirates42 
9.  RafaelloTASK Prawoskrętni39 
10. Per CrumpssonVeastogarna38 
11.  DymekPirates37+3 
12. Radeon KingPirates37+2 
13.  LukasKS Tęcza34 
14. Father BrotherTASK Prawoskrętni30 
15. Paolo Delia-29 
16. Wojciech Delimata-22 

 

III Ćwierćfinał IMT (awans: 10 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Matthew MasPirates63 
2. Fred YozayanKalos Kagatos53 
3. Tommy JonssonVeastogarna52 
4. Zawisza CzarnyPirates52 
5. Pablo WerterBomba51 
6. Tony HawkKS Tęcza44 
7.  StevenssonMeuarna42 
8.  FeliksonTASK Prawoskrętni42 
9. Billy DebilssonSharkgarna40 
10. Mika KalkulatorMeuarna39 
11. Jacob BorsukovskyBomba34+3 
12. Mohammed el DoypaMeuarna34+w 
13.  Venomas-32 
14. Mikael KempessonSharkgarna31 
15. Szuszu FilipsenTASK Prawoskrętni23 
16. Vytautas KunigaikstisSharkgarna22 

 

I Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Maciej MajsterekKS Tęcza56 
2. Matthew MasPirates53 
3. Michal HolubVeastogarna52 
4. Craig WoitsonBomba51 
5. Tommy JonssonVeastogarna45 
6. Yoshiharu KuboVeastogarna45 
7. Tyrion LannisterKalos Kagatos44 
8. Zawisza CzarnyPirates44 
9. Pablo WerterBomba40 
10. Radoslav KeedarKalos Kagatos38 
11.  PiątalssonMeuarna35 
12. Mario GoobeVeastogarna35 
13. Dave SkullVeastogarna35 
14.  FeliksonTASK Prawoskrętni31 
15. Patryk SutenssonSharkgarna27 
16. Mika KalkulatorMeuarna23 

 

II Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Tony SopranoVeastogarna62 
2. Alex LambertBomba50 
3. Tony HawkKS Tęcza50 
4. Cuba FidelssonMeuarna49 
5. Fred YozayanKalos Kagatos48 
6.  StevenssonMeuarna46 
7.  RafaelloTASK Prawoskrętni45 
8. Jako LemonskyBomba42 
9. Rafaello SutenssonSharkgarna40 
10. Billy DebilssonSharkgarna39 
11. Father ReedzykKalos Kagatos38 
12. Per CrumpssonVeastogarna34+3 
13.  PiterKalos Kagatos34+2 
14. Jerome ZarembssonTASK Prawoskrętni29 
15. Adi KingPirates26 
16. Chris HarryPirates25 

 

Finał IMT

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertBomba55 [6,12,14,12,11]
2. Matthew MasPirates54 [6,16,16,8,8]
3. Michal HolubVeastogarna53 [13,6,14,14,6]
4. Tony HawkKS Tęcza52 [12,8,6,12,14]
5.  RafaelloTASK Prawoskrętni46 [14,7,7,6,12]
6. Yoshiharu KuboVeastogarna46 [14,7,9,10,6]
7. Maciej MajsterekKS Tęcza45 [3,13,6,10,13]
8. Father ReedzykKalos Kagatos43 [7,8,13,11,4]
9.  StevenssonMeuarna40 [8,11,6,8,7]
10. Fred YozayanKalos Kagatos37 [9,9,6,6,7]
11. Tommy JonssonVeastogarna36 [12,9,1,4,10]
12. Cuba FidelssonMeuarna32 [9,6,7,6,4]
13. Rafaello SutenssonSharkgarna32 [7,8,5,4,8]
14. Billy DebilssonSharkgarna31 [4,5,7,5,10]
15. Zawisza CzarnyPirates30 [4,5,9,9,3]
16.  PiątalssonMeuarna23 [3,1,5,6,8]