News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

IMT - sezon lato/jesień 2013 - wyniki

I Ćwierćfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Matthew MasEastogarna93 [14,18,20,16,25]
2. Mario GoobeEastogarna76 [20,12,18,8,18]
3. Christofer StudzinSharkgarna74 [25,14,14,1,20]
4. Mohammed el DoypaSharkgarna71 [16,3,25,18,9]
5. Pol PolssonKalos Kagatos64 [13,20,11,6,14]
6. Radoslav KeedarVakevatarna63 [6,25,3,25,4]
7. Kim LeeMeuarna61 [18,4,13,14,12]
8. Chris HarrySharkgarna55 [11,9,8,20,7]
9. Mark PetersenSharkgarna52 [9,8,12,7,16]
10. Gall AnonimKS Tęcza51 [3,11,16,13,8]
11.  KolaborskyBomba45 [8,13,7,4,13]
12. Robson ArmaniKS Tęcza42 [7,16,2,11,6]
13. Jesper KristiansenBomba40 [4,7,9,9,11]
14. Per CrumpssonSharkgarna33 [12,2,6,12,1]
15.  DymekEastogarna13 [2,6,1,2,2]
16. Szuszu FilipsenTASK Prawoskrętni12 [1,1,4,3,3]

 

II Ćwierćfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Tony SopranoVakevatarna118 [25,18,25,25,25]
2. Dean AlkajosVakevatarna86 [16,16,14,20,20]
3. Craig WoitsonBomba86 [14,20,18,16,18]
4. Rafael RojssonMeuarna75 [13,14,16,18,14]
5. Jako LemonskyBomba71 [18,25,20,1,7]
6. Radeon KingEastogarna63 [20,13,7,14,9]
7.  AlinasTASK Prawoskrętni54 [11,8,11,13,11]
8. Tyrion LannisterKalos Kagatos49 [6,11,8,8,16]
9. Olaf KalonsenMeuarna47 [9,9,12,4,13]
10. Hans Piotronsen-42 [12,6,3,9,12]
11. Jacob BorsukovskyBomba38 [7,7,9,7,8]
12.  KordalskyBomba37 [4,4,13,12,4]
13. Keniol LulkowskiTASK Prawoskrętni33 [8,12,4,6,3]
14.  WitkovKalos Kagatos20 [1,1,6,11,1]
15.  LiderssonVakevatarna15 [3,2,1,3,6]
16. Nemo -11 [2,3,2,2,2]

 

III Ćwierćfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertVakevatarna92 [13,25,18,25,11]
2. Yoshiharu KuboEastogarna83 [18,13,13,14,25]
3.  LukasKS Tęcza69 [25,14,16,13,1]
4. Pablo WerterKS Tęcza67 [20,18,2,7,20]
5. Ernest BugajEastogarna66 [1,12,25,16,12]
6. Tommy JonssonEastogarna59 [2,20,12,9,16]
7. Exeter Johns juniorVakevatarna58 [14,6,6,18,14]
8. Tommy OlovssonMeuarna57 [4,9,14,12,18]
9. Henrik PytonsenMeuarna50 [8,7,9,20,6]
10. Jewgienij Okulensson-47 [11,3,20,11,2]
11.  PabloKS Tęcza45 [16,8,8,4,9]
12.  DudiKS Tęcza43 [9,16,7,3,8]
13. Arne Arrisson-34 [7,11,11,2,3]
14.  PepeKS Tęcza34 [12,4,4,1,13]
15. Pacze LatteKS Tęcza26 [6,2,3,8,7]
16.  Sebinio-15 [3,1,1,6,4]

 

IV Ćwierćfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Ryan SullivanKalos Kagatos85 [25,2,13,20,25]
2.  AdiMeuarna80 [7,25,12,16,20]
3.  RafaelloKalos Kagatos78 [20,14,20,6,18]
4. Father ReedzykKalos Kagatos75 [8,20,25,9,13]
5. Rafaello SutenssonSharkgarna63 [6,7,18,25,7]
6.  CzajunTASK Prawoskrętni61 [18,11,6,18,8]
7. Chris CzekajnenMeuarna60 [11,12,14,7,16]
8. Martik KelavVakevatarna56 [4,13,11,14,14]
9. Tomas BudziakKalos Kagatos52 [16,4,16,4,12]
10. Dave SkullVakevatarna49 [1,18,9,12,9]
11. Cuba FidelssonMeuarna48 [14,3,7,13,11]
12. Michael SzczepannsTASK Prawoskrętni39 [2,16,4,3,4]
13. Father BrotherSharkgarna38 [13,6,2,11,6]
14. Mark SolbakkenSharkgarna31 [12,9,8,2,-]
15.  FeliksonTASK Prawoskrętni30 [12,9,8,2,-]
16. Ola -9 [3,1,1,1,3]

 

I Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Alex LambertVakevatarna95 [13,20,12,25,25]
2. Tony SopranoVakevatarna87 [25,14,20,12,16]
3. Rafaello SutenssonSharkgarna75 [3,18,14,20,20]
4. Yoshiharu KuboEastogarna69 [14,16,25,1,13]
5. Mario GoobeEastogarna55 [13,4,16,6,11]
6. Mohammed el DoypaSharkgarna54 [20,13,13,7,1]
7. Pol PolssonKalos Kagatos51 [9,8,6,16,12]
8.  CzajunTASK Prawoskrętni49 [16,3,1,11,18]
9. Father ReedzykKalos Kagatos48+3 [6,12,8,8,14]
10.  AdiMeuarna48+2 [1,25,2,13,7]
11. Jako LemonskyBomba45 [2,7,18,9,9]
12. Ernest BugajEastogarna37 [12,1,4,18,2]
13. Tommy OlovssonMeuarna34 [4,9,3,14,4]
14. Rafael RojssonMeuarna33 [11,2,9,3,8]
15. Pablo WerterKS Tęcza33 [7,11,7,2,6]
16. Chris HarrySharkgarna32 [8,6,11,4,3]

 

II Półfinał IMT (awans: 8 pierwszych)

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Matthew MasEastogarna93 [25,16,25,20,7]
2. Radoslav KeedarVakevatarna78 [6,25,20,7,20]
3. Radeon KingEastogarna71 [20,18,14,3,16]
4.  RafaelloKalos Kagatos64 [16,14,16,12,6]
5. Craig WoitsonBomba60 [7,1,18,25,9]
6. Tyrion LannisterKalos Kagatos60 [2,13,7,13,25]
7. Dean AlkajosVakevatarna55 [14,11,8,9,13]
8. Exeter Johns juniorVakevatarna54 [4,20,11,8,11]
9. Ryan SullivanKalos Kagatos53 [9,7,13,16,8]
10. Tommy JonssonEastogarna45 [12,12,2,1,18]
11. Tomas BudziakKalos Kagatos42 [3,4,12,11,12]
12. Christofer StudzinSharkgarna40 [8,2,9,18,3]
13. Kim LeeMeuarna38 [11,8,3,14,2]
14. Martik KelavVakevatarna36 [13,9,6,4,4]
15.  LukasKS Tęcza28 [18,3,4,2,1]
16. Chris CzekajnenMeuarna28 [1,6,1,6,14]

 

Finał IMT

Msc.ZawodnikKlubPkt. 
1. Yoshiharu KuboEastogarna80 [18,20,18,13,11]
2. Tony SopranoVakevatarna74+3 [13, 13, 14, 9, 25]
3. Mario GoobeEastogarna74+2 [16,14,16,12,16]
4. Tyrion LannisterKalos Kagatos73 [20,18,11,11,13]
5. Dean AlkajosVakevatarna70 [7,25,9,25,4]
6. Craig WoitsonBomba64 [25,6,1,14,18]
7. Mohammed el DoypaSharkgarna61 [9,3,20,20,9]
8. Matthew MasEastogarna52 [1,16,25,8,2]
9. Radoslav KeedarVakevatarna52 [14,9,13,2,14]
10. Alex LambertVakevatarna48 [8,11,2,7,20]
11.  CzajunTASK Prawoskrętni47 [11,4,8,18,16]
12. Pol PolssonKalos Kagatos38 [6,8,12,4,8]
13. Rafaello SutenssonSharkgarna36 [4,12,7,1,12]
14. Radeon KingEastogarna35 [12,7,3,6,7]
15.  RafaelloKalos Kagatos26 [2,1,4,16,3]
16. Exeter Johns juniorVakevatarna15 [3,2,6,3,1