News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

VIII edycja MTP - sezon zima 2004/05 - wyniki

I Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

57[3,10,10,6,10,10,8]
  Tony Soprano8.76 
  Per Kvadrat6.95 
  Lionel van PraagNS 
2.Cavalieri

40[10,6,8,10,3,2,1]
  Radoslav Keedar7.05 
  Lukai Wlodaricko6.10 
  Dean Alkajos6.67 
3.Elitarna

34[2,8,3,1,8,6,6]
  Tobias Kasanic6.60 
  Hoy Chang-Liu7.90 
  Craig Woitson2.67 
4.Cavalieri

32[4,3,4,4,4,3,10]
  Dave Skull6.48 
  Lolaors Thiess7.43 
5.Gandzia Green Power

31[6,4,6,3,2,8,2]
  Maciej Majsterek6.86 
  Christofer Studzin5.24 
6.Eastogarna

26[8,2,2,8,1,1,4]
  Chrstis Gooreanu4.67 
  Andreas Roddick6.77 
7.TSK Walenie

18[1,1,1,2,6,4,3]
  Mikael Dudi5.33 
  George Blant6.77 

 

II Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

70[10,10,10,10,10,10,1
  Mario Kassini9.71 
  Peter Czene9.33 
2.Vildpiggarna

40[8,8,6,6,3,3,6]
  Gall Anonim9.73 
  Chris Vialisen5.60 
  Alex Lambert5.09 
3.Karton

39[4,6,8,3,8,6,4]
   Rucinsson7.14 
  Roar Radensen7.82 
4.Meuarna

32[3,3,4,4,6,4,8]
  Mikael Rojsson7.72 
  Olaf Kalonsen5.77 
5.Rayasarna

25[2,4,2,8,4,2,3]
  Filipo Babene6.48 
  Jack Saj Mon6.29 
6.Black Riders

18[1,2,3,1,2,8,1]
   Stevensson5.40 
  Matthew Powers4.29 
7.Kalos Kagatos

14[6,1,1,2,1,1,2]
  Ryan Sullivan5.83 
  Father Reedzyk4.95 

 

III Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Legendarna

60[6,10,6,8,10,10,10]
  Mark Vinthund8.91 
  Mohammed el Doypa9.52 
2.TSK Walenie

47[8,8,4,10,3,6,8]
   Pecet8.29 
  Mario Goobe9.09 
3.Meuarna

46[10,4,8,6,4,8,6]
  Rafael Rojsson8.28 
  Vladimir Kishev9.02 
4.Vildpiggarna

37[4,6,10,4,6,4,3]
  Bob Blox9.40 
  Adam Sventsson6.95 
5.TK Jaja

27[3,3,3,3,8,3,4]
  Ad Assal7.14 
  Simon Diamond8.19 

 

IV Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Karton

50[4,10,8,6,10,6,6]
  Jesper Kristiansen7.90 
  Ronnie Jawersen8.56 
2.Ormo

49[6,3,4,10,8,8,10]
  Charles Max8.28 
  Milos Muzal8.38 
3.Black Riders

42[8,6,10,3,4,3,8]
  Yakubu Baniolini7.81 
  Mariano Italiano8.29 
4.Rayasarna

40[10,4,2,8,3,10,3]
  Ismail Kadare6.67 
  Ales Vacatbaum9.12 
5.TSK Walenie

33[3,8,6,2,6,4,4]
  Mietek Żul6.88 
  Kai Kokaina7.81 
6.Orange

17[2,2,3,4,2,2,2]
  Martin Rijkard6.79 
  Martin Topson5.24 

 

V Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Eastogarna

55[6,10,3,10,8,8,10]
  Michal Holub8.38 
  Toni Uchylak8.67 
2.Elitarna

44[10,2,8,8,6,6,4]
  Pol Polsson8.09 
  Sasha Koszkov7.81 
3.Avesta

42[3,6,4,6,10,10,3]
  Arne Arrisson8.67 
  Rafaello Sutensson7.71 
4.TK Jaja

39[4,8,10,2,3,4,8]
  Peter Cartman7.14 
  Frag Buber7.71 
5.Meuarna

30[8,3,2,4,4,3,6]
  Chris Czekajnen7.52 
  Cuba Fidelsson6.86 
6.Sharkgarna

21[2,4,6,3,2,2,2]
  Peter Arlsen7.33 
  Ryan Mass4.57 

 

VI Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vildpiggarna

55[10,6,8,10,10,3,8]
  Grigorij Orkan8.26 
  Hans Piotronsen8.86 
2.Vakevatarna

50[8,8,4,6,8,6,10]
  Exeter Johns7.52 
  Julen Vicente8.15 
  Jaroslav Mean8.25 
3.BAKK

47[4,10,10,8,1,10,4]
  Pavel Rossicky8.48 
  Tomas van Gelis8.19 
4.Elitarna

24[6,2,2,4,6,2,2]
  Per Kolofsson5.81 
  Titi Sayan6.64 
5.Black Glass

22[2,3,6,1,3,4,3]
  Barth Desade5.81 
  Luis Speedywind6.60 
6.Black Glass

19[-,-,-,3,2,8,6]
  Herman Cortez4.00 
  Rayan Stuff7.05 
  Flash Gordon7.80 
7.Karton II

18[3,4,3,2,4,1,1]
  Magnus Vardensson5.90 
  Chris Thomason5.14 

 

VII Eliminacja (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.BAKK

54[6,10,4,10,10,8,6]
  Abel Salo8.57 
  Tang Sao Peng9.14 
2.Eastogarna

49[3,8,10,4,4,10,10]
  Tommy Jonsson9.62 
  Yoshiharu Kubo9.27 
3.Ormo

43[10,4,8,3,6,4,8]
  Kim Lee8.57 
  Slavo Heat7.90 
4.Karton

42[8,3,6,8,8,6,3]
  Jako Lemonsky9.71 
  Jiri Agatek7.75 
  Joel Vardensson5.74 
5.Avesta

28[4,6,3,6,3,2,4]
  Mark Solbakken7.23 
  Mark Petersen6.67 
  7th Himmel7.43 
6.Rayasarna

15[2,2,2,2,2,3,2]
  Piter Leyaness7.05 
  Don Kris2.67 

 

I Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Ormo

50[8,10,10,10,6,4,2]
  Charles Max8.86 
  Milos Muzal8.19 
2.Vakevatarna

48[10,2,8,6,10,2,10]
  Tony Soprano8.80 
  Per Kvadrat8.84 
  Lionel van Praag7.08 
3.Legendarna

42[6,4,6,4,8,6,8]
  Mark Vinthund7.63 
  Mohammed el Doypa7.43 
4.Avesta

29[4,1,1,8,1,8,6]
  Arne Arrisson5.85 
  Rafaello Sutensson6.59 
  Scott Largo3.33 
5.Vildpiggarna

27[3,6,4,3,4,3,4]
  Hans Piotronsen6.38 
  Bart Powels5.90 
  Grigorij OrkanNS 
6.Black Riders

23[1,3,2,1,3,10,3]
  Mariano Italiano6.27 
  Yakubu Baniolini5.52 
7.Cavalieri

19[2,8,3,2,2,1,1]
  Radoslav Keedar5.81 
  Lukai Wlodaricko4.89 
  Dean Alkajos5.69 

 

II Półfinał MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Eastogarna

50[2,10,10,6,6,8,8]
  Tommy Jonsson8.29 
  Yoshiharu Kubo7.22 
2.TSK Walenie

45+3[3,8,8,8,10,4,4]
   Pecet6.48 
  Mario Goobe9.05 
3.Vildpiggarna

45+2[10,4,3,4,8,6,10]
  Gall Anonim7.31 
  Chris Vialisen7.60 
  Alex Lambert8.00 
4.Karton

31[8,1,4,3,3,10,2]
  Jako Lemonsky6.48 
  Jiri Agatek7.33 
  Joel VardenssonNS 
5.Karton

30[6,3,2,10,4,2,3]
   Rucinsson6.95 
  Roar Radensen6.00 
6.Vakevatarna

26[1,6,6,2,2,3,6]
  Exeter Johns5.41 
  Julen Vicente5.75 
  Jaroslav Mean6.82 
7.Ormo

11[4,2,1,1,1,1,1]
  Kim Lee7.71 
  Slavo HeatNS 
   Chmurek1.62 

 

III Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

46[3,10,6,8,8,8,3]
  Mario Kassini8.64 
  Peter Czene7.16 
2.Elitarna

45[10,8,4,10,10,1,2]
  Hoy Chang-Liu8.18 
  Craig Woitson6.48 
  Tobias KasanicNS 
3.BAKK

44[6,4,10,6,4,4,10]
  Pavel Rossicky8.19 
  S. G. da Silva Sunny6.67 
  Tomas van GelisNS 
4.Karton

39[8,1,3,3,6,10,8]
  Jesper Kristiansen5.71 
  Ronnie Jawersen7.91 
5.Meuarna

27[4,6,2,4,2,3,6]
  Rafael Rojsson6.67 
  Vladimir Kishev6.42 
6.BAKK

19[1,2,8,1,1,2,4]
  Abel Salo2.89 
  Tang Sao Peng7.72 
7.Elitarna

18[2,3,1,2,3,6,1]
  Pol Polsson6.29 
  Sasha Koszkov6.38 

 

Finał MTP

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Eastogarna

51[10,10,8,4,8,1,10]
  Tommy Jonsson8.47 
  Yoshiharu Kubo6.95 
2.Vakevatarna

50[6,2,10,6,10,8,8]
  Tony Soprano7.62 
  Per KvadratNS 
  Lionel van Praag7.53 
3.TSK Walenie

40[4,8,3,8,6,10,1]
   Pecet5.81 
  Mario Goobe7.63 
4.TSK Walenie

34[8,3,1,10,3,6,3]
  Mario Kassini6.98 
  Peter Czene7.05 
5.Vildpiggarna

24[3,4,2,1,4,4,6]
  Chris VialisenNS 
  Gall Anonim7.63 
  Alex Lambert4.86 
6.Ormo

22[2,6,6,2,2,2,2]
  Charles Max6.33 
  Milos Muzal6.10 
7.Elitarna

17[1,1,4,3,1,3,4]
  Hoy Chang-Liu7.18 
  Tobias Kasanic4.69 
  Craig Woitson3.75