News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

VII edycja MTP - sezon wiosna 2004 - wyniki

I Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

55[3,10,4,10,10,10,8]
  Tony Soprano9.87 
  Lionel van Praag7.89 
  Per Kvadrat8.85 
2.Elitarna

47[8,3,10,4,8,4,10]
  Pol Polsson9.33 
  Sasha Koszkov8.35 
  Ernest Bugaj7.27 
3.Karton

45[10,6,8,6,6,3,6]
  Roar Radensen6.95 
   Rucinsson8.74 
4.Black Riders

33[2,8,6,3,4,6,4]
  Mariano Italiano8.38 
  Yakubu Baniolini5.62 
5.Avesta

33[4,4,3,8,3,8,3]
  T. Richard6.14 
  Jaca Dymek8.00 
6.Legendarna

18[6,2,2,2,2,2,2]
  Sebstis Hoinovic5.33 
  Bol Bolsson5.62 
7.Sharkgarna

3[1,1,1,-,-,-,-]
  Scott Largo4.44 
  Lukas Ohnik3.33 

 

II Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Elitarna

54[10,8,8,8,8,4,8]
  Tobias Kasanic8.38 
  Hoy Chang-Liu8.65 
2.Vakevatarna

50[8,10,10,10,6,6,-]
  Julen Vicente8.56 
  Exeter Johns9.67 
3.Vildpiggarna

42[3,6,3,6,10,8,6]
  Gall Anonim6.86 
  Grigorij Orkan7.43 
4.Rayasarna

35[1,4,6,2,2,10,10]
  Chrstis Gooreanu6.70 
  Jack Saj Mon6.67 
5.Gandzia Green Power

28[6,3,4,4,4,3,4]
  Christof Bayermuesen6.38 
  Maciej Majsterek6.70 
6.Sharkgarna

16[4,1,2,1,3,2,3]
  Rafaello Sutensson4.19 
  Mark Solbakken5.90 
7.Orange

12[2,2,1,3,1,1,2]
  Martin Rijkard5.62 
  Jack Herrera5.33 

 

III Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.BAKK

59[10,8,3,10,8,10,10]
  Alexei Kocurov7.52 
  Tomas van Gelis9.62 
2.Karton

49[2,10,10,6,10,3,8]
  Jako Lemonsky8.60 
  Jiri Agatek8.68 
3.Ormo

42[8,2,6,8,6,6,6]
  Lukas Zajc7.81 
  Lukas Deks8.29 
4.Meuarna

32+3[6,3,4,4,4,8,3]
  Olaf Kalonsen6.98 
  Kim Lee7.81 
5.Black Riders

32+2[4,6,8,3,3,4,4]
  Vladimir Kishev8.45 
  Wally Hools6.10 
6.TSK Walenie

17[3,4,2,2,2,2,2]
  George Speed6.05 
  Mietek Żul5.90 

 

IV Eliminacja MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Eastogarna

57[8,10,10,6,10,10,3]
  Yoshiharu Kubo9.10 
  Tommy Jonsson8.80 
  Michal Holub5.47 
2.Ormo

43[4,8,3,10,6,8,4]
  Charles Max8.00 
  Milos Muzal7.90 
3.Eastogarna

41[10,6,2,8,3,4,8]
  Petr Holub7.90 
  Toni Uchylak8.98 
  Don Trzmiello4.00 
4.Legendarna

35[3,4,8,3,8,3,6]
  Mark Vinthund6.95 
  Mohammed el Doypa7.33 
5.TK Jaja

34[6,2,4,2,4,6,10]
  Frag Buber8.38 
  Peter Cartman6.38 
6.Cavalieri

21[2,3,6,4,2,2,2]
  Lolaors Thiess7.14 
  Dave Skull6.48 

 

V Eliminacja MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

64[10,6,10,10,10,8,10]
  Mario Kassini10.95 
  Peter Czene8.76 
2.TK Jaja

41[3,8,8,6,6,6,4]
  Kriss Kringle8.48 
  Bohumil Mardok7.14 
3.Black Glass

39[8,3,6,4,8,2,8]
  Herman Cortez8.10 
  Flash Gordon7.62 
4.Rayasarna

37[6,2,4,8,4,10,3]
  Chris Vialisen8.29 
  Vitalij Konstantin6.67 
5.Meuarna

25+3[4,10,2,2,2,3,2]
  Rafael Rojsson6.23 
  Mikael Rojsson6.76 
6.Meuarna

25+2[2,4,3,3,3,4,6]
  Cuba Fidelsson6.23 
  Chris Czekajnen7.62 

 

VI Eliminacja MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TK Jaja

64[10,10,8,10,10,10,6]
  Ad Assal9.90 
  Simon Diamond9.43 
2.Rayasarna

52[6,8,10,8,4,8,8]
  Ales Vacatbaum10.23 
  Ismail Kadare7.71 
3.TSK Walenie

42[8,4,6,4,6,4,10]
  Andreas Roddick8.67 
  Mikael Dudi8.10 
4.Karton

35[4,3,4,6,8,6,4]
  Ronnie Jawersen9.02 
  Jesper Kristiansen7.90 
5.Gandzia Green Power

24[3,6,3,3,3,3,3]
  Pawel Puckauskas6.48 
  Lukas Rogalsen7.62 

 

I Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

48[3,8,3,10,6,10,8]
  Julen Vicente7.57 
  Exeter Johns8.10 
  Michael Szczepanns6.00 
2.Elitarna

43[4,10,10,8,3,4,4]
  Pol Polsson8.12 
  Sasha Koszkov8.00 
  Ernest Bugaj6.67 
3.Legendarna

37[8,6,2,6,8,6,1]
  Mark Vinthund7.43 
  Mohammed el Doypa6.60 
4.Karton

31[1,2,1,3,10,8,6]
  Roar Radensen6.33 
   Rucinsson6.00 
5.Rayasarna

29[10,1,8,4,1,3,2]
  Chris Vialisen6.98 
  Vitalij Konstantin5.33 
6.TSK Walenie

28[2,4,4,2,4,2,10]
  Andreas Roddick7.53 
  Mikael Dudi5.71 
7.TK Jaja

22[6,3,6,1,2,1,3]
  Ad Assal6.48 
  Simon Diamond5.52 

 

II Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

52[8,6,10,10,6,6,6]
  Tony Soprano7.81 
  Lionel van Praag8.09 
  Per Kvadrat12.00 
2.Rayasarna

42[6,4,2,6,10,10,4]
  Ales Vacatbaum8.57 
  Ismail Kadare6.19 
3.Vildpiggarna

38[10,1,4,3,2,8,10]
  Gall Anonim7.90 
  Grigorij Orkan5.81 
4.Eastogarna

30+3[3,8,6,4,4,2,3]
  Yoshiharu Kubo6.50 
  Petr Holub5.92 
  Michal Holub5.85 
5.Karton

30+2[4,3,3,8,1,3,8]
  Ronnie Jawersen6.57 
  Jesper Kristiansen6.33 
6.Ormo

27[2,10,8,2,3,1,1]
  Lukas Zajc5.43 
  Lukas Deks7.33 
7.Black Glass

19[1,2,1,1,8,4,2]
  Herman Cortez4.19 
  Flash Gordon6.10 

 

III Półfinał MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

56[10,6,10,8,6,10,6]
  Mario Kassini7.71 
  Peter Czene8.93 
2.TK Jaja

45[6,8,6,3,10,8,4]
  Kriss Kringle8.18 
  Bohumil Mardok7.52 
3.BAKK

40[8,2,4,6,8,4,8]
  Alexei Kocurov7.26 
  Tomas van Gelis7.43 
4.Rayasarna

39[2,3,8,10,4,2,10]
  Chrstis Gooreanu7.63 
  Jack Saj Mon6.38 
  Filipo Babene4.00 
5.Karton

29[3,10,2,2,3,6,3]
  Jako Lemonsky7.81 
  Jiri Agatek5.81 
6.Ormo

19[4,4,3,4,1,3,-]
  Charles Max6.74 
  Milos Muzal6.17 
7.Elitarna

9[1,1,1,1,2,1,2]
  Hoy Chang-Liu7.79 
  Tobias KasanicNS 

 

Finał MTP

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

53[10,6,10,10,6,3,8]
  Tony Soprano8.19 
  Per Kvadrat8.76 
  Lionel van PraagNS 
2.Elitarna

44[2,10,2,8,8,4,10]
  Pol Polsson8.10 
  Sasha Koszkov8.82 
  Ernest Bugaj6.55 
3.BAKK

42[3,2,8,6,10,10,3]
  Alexei Kocurov7.33 
  Tomas van Gelis8.56 
4.TK Jaja

32[8,8,6,3,3,2,2]
  Kriss Kringle7.81 
  Bohumil Mardok5.90 
5.Vildpiggarna

31[4,3,4,2,4,8,6]
  Gall Anonim8.74 
  Grigorij Orkan5.43 
6.Rayasarna

29[6,4,3,4,2,6,4]
  Ales Vacatbaum8.56 
  Ismail Kadare5.90