News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

XII edycja MTP - sezon zima 2006/07 - wyniki

I Eliminacja MTP (awans: zwycięzca)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Rayasarna

54 
  Lolaors Thiess9.24 
  Ales Vacatbaum9.33 
2.Ormo

50 
  Radoslav Keedar9.71 
  Kim Lee8.66 
3.TSK Walenie

46 
  Mark Petersen9.24 
  Andreas Roddick8.57 
4.Gandzia Green Power

42 
  Ondrej Demovsky8.00 
  Pablo Werter9.43 
5.Kalos Kagatos

21 
  Vicko Kaioh6.48 
  Tomas Budziak6.67 

 

II Eliminacja MTP (awans: zwycięzca)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

57[8,10,10,8,10,8,3]
  Tony Soprano8.00 
  Alex Lambert8.29 
2.Gandzia Green Power

53[10,3,8,10,6,6,10]
  Maciej Majsterek7.29 
   Lukas7.57 
3.TSK Walenie

48[6,8,6,4,8,10,6]
  Mario Kassini7.57 
  Peter Czene8.43 
4.TK Vikings

32[3,6,4,3,4,4,8]
  Haul Abdaul Jabbar4.86 
  Jim Tacey5.43 
5.Kalos Kagatos

27[4,4,3,6,3,3,4]
   Stevensson4.86 
  Heavy Metal5.14 

 

III Eliminacja MTP (awans: zwycięzca)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Rayasarna

51[10,6,8,6,3,8,10]
  Pavel Rossicky8.95 
  Tomas van Gelis7.14 
2.Ormo

48[2,8,10,10,8,6,4]
  Charles Max8.38 
  Milos Muzal9.27 
  Bastian Sanders8.00 
3.Elitarna

39[6,4,6,4,10,3,6]
  Yoshiharu Kubo6.95 
  Tommy Jonsson7.71 
4.Meuarna

36[8,10,2,8,2,4,2]
  Rafael Rojsson6.95 
  Cuba Fidelsson7.52 
5.Vakevatarna

34[3,2,4,3,4,10,8]
  Julen Vicente7.90 
  Dean Alkajos6.76 
6.TK Vikings

23[4,3,3,2,6,2,3]
  Antonio Banderas7.43 
  David Vacek6.48 

 

IV Eliminacja MTP (awans: zwycięzca)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Kalos Kagatos

56+3[6,10,10,10,4,10,6]
  Ryan Sullivan10.66 
  Father Reedzyk8.16 
  Chris Vialisen8.36 
2.Karton

56+2[8,8,8,6,10,6,10]
  Jesper Kristiansen9.48 
  Jako Lemonsky8.47 
3.Meuarna

38[3,6,6,3,8,8,4]
  Mikael Rojsson8.28 
  Chris Czekajnen7.52 
4.Elitarna

34[4,4,4,4,6,4,8]
  Ernest Bugaj7.52 
  Hoy Chang-Liu9.23 
5.Meuarna

33[10,3,3,8,3,3,3]
  Mark Solbakken8.66 
  Adam Sventsson6.66 

 

Baraż o Finał MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

51[10,4,4,-,10,10,10,3]
  Peter Czene8.67 
  Mario Kassini8.00 
2.Gandzia Green Power

45[8,10,10,6,-,4,3,4]
  Maciej Majsterek8.97 
   Lukas5.41 
  Christofer Studzin6.93 
3.Ormo

38+3[-,6,3,3,8,2,8,8]
  Dave Skull7.43 
  Radoslav Keedar6.86 
  Kim LeeNS 
4.TSK Walenie

38+2[4,2,8,8,4,6,-,6]
  Mark Petersen5.71 
  Andreas Roddick8.29 
5.Elitarna

33[3,8,-,10,1,3,6,2]
  Tommy Jonsson6.10 
  Yoshiharu Kubo6.29 
6.Karton

28[2,1,6,2,6,-,1,10]
  Jesper Kristiansen6.48 
  Jako Lemonsky6.00 
7.Ormo

27[6,-,6,1,4,3,8,4,1]
  Charles Max6.67 
  Milos Muzal5.85 
  Bastian Sanders0.00 
8.Meuarna

12[1,3,2,1,2,1,2,-]
  Chris Czekajnen5.62 
  Mikael Rojsson4.57 

 

Finał MTP

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Rayasarna

49[1,6,10,10,6,6,10]
  Tomas van Gelis8.10 
  Pavel Rossicky6.76 
2.TSK Walenie

45[8,10,8,6,2,3,8]
  Peter Czene7.05 
  Mario Kassini8.10 
3.Gandzia Green Power

38[10,2,3,3,8,10,2]
  Maciej Majsterek6.80 
   Lukas5.83 
  Christofer Studzin8.40 
4.Vakevatarna

34[6,4,6,1,10,4,3]
  Alex Lambert6.81 
  Tony Soprano7.35 
  Hans Piotronsen5.60 
5.TSK Walenie

31[3,3,4,8,4,8,1]
  Mark Petersen5.93 
  Gall Anonim6.95 
  Andreas Roddick4.62 
6.Kalos Kagatos

25[4,8,2,2,3,2,4]
  Ryan Sullivan7.52 
  Father Reedzyk5.14 
  Chris VialisenNS 
7.Rayasarna

16[2,1,1,4,1,1,6]
  Ales Vacatbaum5.71 
  Lolaors Thiess5.62