News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

XI edycja MTP - sezon wiosna 2006 - wyniki

I Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Ormo

48[10,10,3,10,3,8,40
  Lukas Deks6.97 
  Abel Salo7.65 
2.Cavalieri

47[8,3,6,4,10,6,10]
  Dean Alkajos7.77 
  Lolaors Thiess7.31 
3.Kalos Kagatos

46[6,6,10,6,8,2,8]
  Ryan Sullivan6.40 
  Chris Vialisen6.85 
4.Vakevatarna

40[3,4,8,3,6,10,6]
  Titi Sayan6.62 
  Exeter Johns junior7.08 
5.Kalos Kagatos

28[4,8,4,2,4,3,3]
  Heavy Metal6.97 
  Juan Karl-Itos5.25 
6.Rayasarna

22[2,2,2,8,2,4,2]
  Jack Saj Mon6.17 
  Ismail Kadare3.31 

 

II Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Elitarna

58[10,8,8,10,10,8,4]
  Tommy Jonsson8.80 
  Yoshiharu Kubo9.49 
2.TSK Walenie

48[8,4,10,6,8,6,6]
  Michal Holub9.14 
  Petr Holub8.46 
3.Karton

46[4,10,6,8,6,4,8]
  Jako Lemonsky7.89 
  Jiri Agatek8.34 
4.Cavalieri

44[6,6,4,4,4,10,10]
  Xavier Romario7.77 
  Lukas Zajc8.91 
5.Kalos Kagatos

21[3,3,3,3,3,3,3]
  Tomas Budziak6.85 

 

III Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

57[8,3,10,10,10,10,6]
  Mario Kassini8.11 
  Peter Czene8.57 
2.Meuarna

44[10,6,6,2,8,8,4]
  Cuba Fidelsson6.40 
  Rafael Rojsson7.88 
3.Vakevatarna

43[6,10,4,8,4,3,8]
  Per Kvadrat6.85 
  Tony Soprano8.34 
4.Karton II

35[2,2,8,3,6,4,10]
  Pablo Werter7.54 
  Ondrej Demovsky5.02 
5.Ormo

29[4,8,3,4,2,6,2]
  Charles Max6.74 
  Bastian Sanders5.02 
6.Karton

23[3,4,2,6,3,2,3]
  Jesper Kristiansen4.68 
  Ronnie Jawersen5.37 

 

IV Eliminacja MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Cavalieri

56[6,10,10,4,6,10,10]
  Radoslav Keedar8.80 
  Dave Skull6.97 
2.TSK Walenie

42[4,6,8,8,4,6,6]
  Andreas Roddick6.62 
  Gall Anonim7.65 
3.Ormo

41[10,4,6,6,3,4,8]
  Jim Tacey5.37 
  Kim Lee7.77 
4.Rayasarna

39[8,8,4,2,10,3,4]
  Chris Payne6.74 
  Ales Vacatbaum6.74 
5.Meuarna

30[2,3,3,10,8,2,2]
  Father Reedzyk7.08 
  Mikael Rojsson5.16 
6.Gandzia Green Power

23[3,2,2,3,2,8,3]
  Simon Diamond5.71 
  Christofer Studzin5.94 

 

V Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Gandzia Green Power

58[8,6,10,10,10,10,4]
  Maciej Majsterek9.02 
   Lukas8.45 
2.Kalos Kagatos

49[3,10,6,8,8,4,10]
  Vicko Kaioh7.88 
   Stevensson8.22 
3.Legendarna

46[6,8,8,4,4,8,8]
  Tomas van Gelis7.08 
  Pavel Rossicky8.22 
4.TSK Walenie

38[10,3,4,6,6,3,6]
  Mark Petersen7.42 
  Mikael Dudi5.25 
5.Meuarna

25[4,4,3,3,2,6,3]
  Herman Zafreier4.57 
  Chris Czekajnen7.65 
6.Gandzia Green Power

15[2,2,2,2,3,2,2]
  Tony Hawk4.91 
  Juliusz Cezar3.80 

 

I Pů≥fina≥ MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Legendarna

46[6,4,8,10,10,8]
  Pavel Rossicky  
  Tomas van Gelis  
2.Cavalieri

44[10,6,10,6,8,4]
  Radoslav Keedar  
  Dave Skull  
3.Meuarna

42[4,8,6,8,6,10]
  Rafael Rojsson  
  Cuba Fidelsson  
4.Cavalieri

36[8,10,4,4,4,6]
  Dean Alkajos  
  Lolaors Thiess  

 

II Pů≥fina≥ MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

37[3,10,10,10,4]
  Mario Kassini7.90 
  Peter Czene7.90 
2.Kalos Kagatos

35[6,8,3,8,10]
  Chris Vialisen6.40 
  Ryan Sullivan8.00 
3.TSK Walenie

29[10,6,4,3,6]
  Gall Anonim6.00 
  Andreas Roddick7.00 
4.Vakevatarna

27+3[8,4,8,4,3]
   MJ6.00 
  Tony Soprano7.04 
  Per KvadratNS 
5.Gandzia Green Power

27+2[4,3,6,6,8]
   Lukas5.60 
  Maciej Majsterek5.71 

 

Fina≥ MTP

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

48[4,10,8,8,10,4,4]
  Peter Czene6.95 
  Mario Kassini8.76 
2.Kalos Kagatos

40[8,3,4,3,2,10,10]
  Chris Vialisen6.48 
  Ryan Sullivan8.38 
3.Legendarna

39[10,1,10,6,3,3,6]
  Tomas van GelisNS 
  Misza Sztyrlitz6.38 
  Pavel Rossicky6.86 
4.Cavalieri

37[6,4,1,2,8,8,8]
  Dave Skull6.48 
  Radoslav Keedar7.62 
5.Vakevatarna

36[3,8,6,4,6,6,3]
  Per KvadratNS 
   MJ6.67 
  Tony Soprano8.00 
6.Meuarna

23[1,2,2,10,4,2,2]
  Cuba Fidelsson4.95 
  Rafael Rojsson6.48 
7.TSK Walenie

15[2,6,3,1,1,1,1]
  Chrstis Gooreanu4.38 
  Andreas Roddick5.14 
  Gall AnonimNS