News O kreskach O klubie Kadra Liga Statystyki Pary SDI Inne Baza TLK Archiwum Download Linki

 

 

X edycja MTP - sezon zima 2005/06 - wyniki

I Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

58[10,6,10,8,10,4,10]
   MJ8.67 
  Dean Alkajos8.19 
2.Ormo

46[8,8,3,10,1,10,6]
  Milos Muzal7.52 
  Lukas Deks8.67 
3.Meuarna

45[4,10,8,6,8,6,3]
  Father Reedzyk7.61 
  Rafael Rojsson7.05 
4.Karton II

37[3,3,6,3,6,8,8]
  Kim Kaminsiu7.05 
  Pablo Werter7.71 
5.Black Glass

26[6,2,4,4,3,3,4]
  Gar Samuelsson6.38 
  Barth Desade6.19 
6.TK Vikings

17[2,4,2,2,4,1,2]
  David Vacek6.29 
  Hendry Banderas6.19 
7.Avesta

9[1,1,1,1,2,2,1]
  Rafaell BuchelliniNS 
  Rafaello Sutensson7.14 

 

II Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

60[8,6,10,10,10,6,10]
  Mario Kassini8.57 
  Peter Czene8.76 
2.Ormo

51[10,10,8,6,6,8,3]
  Bastian Sanders8.86 
  Charles Max8.29 
3.Vakevatarna

40[3,8,4,4,3,10,8]
  Exeter Johns junior8.76 
  Julen Vicente6.79 
  Exeter Johns9.46 
4.Gandzia Green Power

31[4,4,2,3,8,4,6,]
   Lukas6.67 
  Maciej Majsterek7.24 
5.Rayasarna

29[2,3,6,8,4,2,4]
  Chris Payne7.52 
  Piter Leyaness6.09 
6.Karton

20[6,2,3,2,2,3,2]
  Ronnie Jawersen6.86 
  Jesper Kristiansen5.33 

 

III Eliminacja MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Ormo

51[3,10,8,10,6,8,6]
  Jim Tacey8.09 
  Kim Lee8.00 
2.Vildpiggarna

47[10,8,6,3,8,4,8]
  Chris Vialisen8.86 
  Alex Lambert8.00 
3.Cavalieri

40[2,6,2,4,10,6,10]
  Xavier Romario8.00 
  Senior Seniorovski6.47 
4.Karton

38[8,4,10,6,4,2,4]
  Jiri Agatek6.67 
  Jako Lemonsky8.28 
5.Elitarna

28[4,2,4,2,3,10,3]
  Hoy Chang-Liu6.36 
  Tobias Kasanic6.76 
6.TK Vikings

27[6,3,3,8,2,3,2]
  Antonio Banderas6.00 
  Fred Yozayan7.24 
7.Gandzia Green Power

7[1,1,1,1,1,1,1]
  Mass McClinic4.76 

 

IV Eliminacja MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

50+3[10,4,6,10,6,10,4]
  Michal Holub9.80 
  Mark Petersen8.38 
2.Vakevatarna

50+2[4,10,10,4,8,6,8]
  Per Kvadrat7.82 
  Tony Soprano9.52 
3.Vildpiggarna

47[8,8,4,3,10,8,6]
  Ryan Sullivan9.27 
  Hans Piotronsen9.09 
  Andreas Roddick7.75 
4.Rayasarna

35+3[3,6,8,8,3,4,3]
  Jack Saj Mon7.80 
  Ales Vacatbaum8.28 
5.Meuarna

35+2[6,3,3,6,4,3,10]
  Chris Czekajnen8.57 
  Cuba Fidelsson7.52 

 

V Eliminacja MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Cavalieri

48[6,10,2,10,2,10,8]
  Dave Skull8.00 
  Radoslav Keedar9.33 
  Lukas Zajc7.58 
2.Meuarna

44[8,3,10,8,3,6,6]
  Olaf Kalonsen8.09 
  Mikael Rojsson8.28 
3.Avesta

40[2,6,6,2,6,8,10]
  Scott Largo7.43 
  Jewgienij Okulensson5.71 
  Mark Solbakken9.14 
4.TSK Walenie

39[10,2,8,3,10,4,2]
  Mietek Żul8.47 
  Mikael Dudi5.61 
5.Rayasarna

30+3[4,4,4,4,8,2,4]
  Mariano Italiano7.62 
  Yakubu Baniolini6.38 
6.Gandzia Green Power

30+2[3,8,3,6,4,3,3]
  Matias Kikos6.95 
  Christofer Studzin8.28 

 

VI Eliminacja MTP (awans: 4 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Elitarna

52[6,10,10,2,4,10,10]
  Tommy Jonsson6.28 
  Yoshiharu Kubo7.90 
2.Legendarna

48[10,8,4,6,10,2,8]
  Pavel Rossicky9.18 
  Tomas van Gelis8.68 
  Sebstis Hoinovic4.30 
3.Legendarna

43[8,4,6,8,6,8,3]
  Mark Vinthund6.73 
  Mohammed el Doypa7.52 
4.Elitarna

38[4,3,3,10,8,6,4]
  Serj Adam Tankian6.19 
  Pol Polsson6.95 
5.Karton II

32[2,6,8,3,3,4,6]
  Joel Vardensson5.61 
  7th Himmel6.95 
6.Karton II

18[3,2,2,4,2,3,2]
  Ondrej Demovsky5.90 
  Chris Thomason4.47 

 

I Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vakevatarna

54[4,10,10,6,4,10,10]
  Per Kvadrat7.80 
  Tony Soprano8.09 
2.Ormo

45[10,1,2,8,10,8,6]
  Lukas Deks8.38 
  Milos Muzal6.76 
3.Meuarna

38[6,8,4,3,8,6,3]
  Rafael Rojsson8.22 
  Father Reedzyk6.26 
  Vladimir Kishev7.38 
4.Vakevatarna

29[1,4,6,4,3,3,8]
  Exeter Johns junior5.80 
  Julen Vicente7.52 
  Exeter JohnsNS 
5.Legendarna

25[8,2,1,10,1,1,2]
  Pavel Rossicky5.80 
  Tomas van Gelis5.23 
  Sebstis HoinovicNS 
6.Legendarna

25[3,6,3,1,6,2,4]
  Mohammed el Doypa5.90 
  Mark Vinthund6.66 
7.Cavalieri

22[2,3,8,2,2,4,1]
  Senior Seniorovski4.47 
  Xavier Romario6.95 

 

II Półfinał MTP (awans: 2 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vildpiggarna

49[10,10,8,10,6,2,3]
  Ryan Sullivan8.38 
  Andreas Roddick6.38 
2.TSK Walenie

49[6,8,10,3,8,10,4]
  Mario Kassini8.57 
  Peter Czene7.42 
3.Elitarna

40[8,4,4,6,4,4,10]
  Pol Polsson8.57 
  Serj Adam Tankian5.71 
4.Ormo

34[2,6,3,4,10,3,6]
  Charles Max8.19 
  Bastian Sanders5.23 
5.Elitarna

28[3,1,6,8,1,8,1]
  Tommy Jonsson6.00 
  Yoshiharu Kubo6.28 
6.Karton II

24[1,2,2,2,3,6,8]
  Pablo Werter7.04 
  Kim Kaminsiu5.80 
7.TSK Walenie

14[4,3,1,1,2,1,2]
  Mietek Żul4.85 
  Mikael Dudi6.38 

 

III Półfinał MTP (awans: 3 pierwszych)

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.Vildpiggarna

58[10,10,10,4,10,8,6]
  Chris Vialisen9.52 
  Alex Lambert8.53 
  Gall Anonim8.12 
2.Cavalieri

44[6,8,6,10,6,4,4]
  Radoslav Keedar7.80 
  Dave Skull6.95 
3.Vakevatarna

40[8,6,8,2,4,2,10]
  Dean Alkajos7.14 
   MJ7.23 
4.TSK Walenie

35[4,4,4,6,8,6,3]
  Michal Holub7.61 
  Lionel van Praag7.33 
5.Meuarna

32[3,3,3,3,2,10,8]
  Chris Czekajnen6.09 
  Cuba Fidelsson6.76 
6.Meuarna

19[1,2,2,8,1,3,2]
  Olaf Kalonsen6.09 
  Mikael Rojsson5.33 
7.Ormo

10[2,1,1,1,3,1,1]
  Kim Lee7.14 

 

Finał MTP

Msc.DrużynaPkt./KSM 
1.TSK Walenie

50[4,4,10,10,6,8,8]
  Mario Kassini8.09 
  Peter Czene7.71 
2.Vildpiggarna

41[10,1,3,3,8,6,10]
  Ryan Sullivan8.09 
  Andreas Roddick6.53 
  Hans Piotronsen8.00 
3.Vakevatarna

35[2,3,8,4,10,2,6]
  Dean Alkajos5.61 
   MJ7.52 
4.Vakevatarna

34[8,10,1,8,3,3,1]
  Tony Soprano7.42 
  Per Kvadrat5.04 
5.Ormo

32[6,8,6,6,2,1,3]
  Milos Muzal6.47 
  Lukas Deks6.66 
6.Cavalieri

27[1,6,4,1,1,10,4]
  Radoslav Keedar7.14 
  Dave Skull6.19 
  Lukas ZajcNS 
7.Vildpiggarna

19[3,2,2,2,4,4,2]
  Chris Vialisen5.23 
  Alex Lambert6.00 
  Gall AnonimNS